Yhteystiedot

Karelian Kiinteistötili Oy

Torikatu 17, 2. krs
80100 JOENSUU
y-tunnus: 2511907-5
www.kareliankiinteistotili.fi

Asiakaspalvelu

Käyntiasiakaspalvelu- ja puhelinpalveluaika arkisin klo 9-15

Puh. 044 077 3374
toimisto@kktili.fi

Huom! Toimistomme on muuttanut osoitteen Torikatu 17 2.kerros, 80100 JOENSUU.

Kati Tanskanen

Kati Tanskanen

Kirjanpitäjä, IAT
Puh. 0400 720 361
kati@kktili.fi


Niina Hiltunen

Isännöitsijä, kiinteistösihteeri
RI AMK
Puh. 044 077 3374
niina@kktili.fi


Kaisa Muikku

Isännöitsijä, IAT
Puh. 0400 720 367
kaisa@kktili.fi


Jonna Kärki

Jonna Kärki

Isännöitsijä
RI AMK, IAT
Puh. 0400 720 786
jonna@kktili.fi


Timo Laine

Timo Laine

Isännöitsijä, yrittäjä
IAT
Puh. 044 077 3383
timo@kktili.fi


Mikko Karttunen

Mikko Karttunen

Isännöitsijä, yrittäjä, toimitusjohtaja
ITS
Puh. 044 077 3373
mikko@kktili.fi